dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczęsne

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Działka rolno-budowlana Szczęsne

Szczęsne,warmińsko-mazurskie

229 000 zł1 218 m² 188,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a w weekendy w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Szczęsne,warmińsko-mazurskie

499 000 zł90 m² 80,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Dom do kapitalnego remontu/ przebudowy (lub możliwość wystąpienia o nowe warunki zabudowy) w Szczęsnym w podolsztyńskiej gminie Purda. Położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

930 000 zł130 m² 7 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo ładna bryła budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166,20 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta sprzedaży segment W miejscowości szczęsne Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment o powierzchni 161 m, położony na działce o powierzchni 300 m, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł1 500 m² 572,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Szczęsne, gmina Grodzisk Mazowiecki Nieruchomość o powierzchni 1500 m2 Objęta mpzp o przeznaczeniu mn - przeznaczenie terenu: a) podstawowe: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165,40 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 160 m . Wnętrze jest jasne i funkcjonalne. Na parterze znajduje się: przestronny salon (36m) z wyjściem na taras i ogród, kuchnia (10 m) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

940 000 zł130 m² 7 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom w zabudowie dwulokalowej w miejscowości Szczęsne pod Grodziskiem Maz. Budynek wykonany z dbałością o komfort przyszłych mieszkańców: - ocieplenie ścian 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Szczęsne,warmińsko-mazurskie

199 000 zł1 278 m² 155,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Mamy coś dla Ciebie! Biuro gethouse Estate oferuje na sprzedaż kompleks działek z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony pod Grodziskiem Maz w miejscowości Szczęsne. W pobliżu szkoła, przedszkole, stacja wkd około 2km. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Parter mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

450 000 zł7 997 m² 56,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

DO sprzedania : Nieruchomość gruntowa w m. Szczęsne gm. Grodzisk Mazowiecki o łącznej powierzchni 7997 m 2 , w skład której wchodzą : staw o pow. 7000 m2 ; działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 999 000 zł165 m² 12 115,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 165 m, położony na w pełni zagospodarowanej działce 1000 m2 w Szczęsnym. Przed wejściem kostka brukowa, liczne krzewy, duże sosny oraz system.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 550 m² 321,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Szczęsne. Ok. 1550 m2, częściowo ogrodzona, działce znajduje się nieduży dom oraz mała komórka do rozbiórki. Media na działce - woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 320 000 zł2 350 m² 561,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2357m2 w miejscowości Szczęsne. Teren objęty mpzp, który ustala: - tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej - min. 60% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy położony w miejscowości Szczęsne graniczącej z Grodziskiem Mazowieckim Nieruchomość znajduje się w spokojnej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł11 100 m² 117,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr 107 1,11 ha (4zp) Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1,11 ha (11 100 m ), położoną na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

930 000 zł130 m² 7 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł1 500 m² 453,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w zielonym i spokojnym otoczeniu, z doskonałym dostępem do infrastruktury. Atuty nieruchomości: - cicha, zielona okolica idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166,20 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

930 000 zł130 m² 7 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Szczęsne

Szczęsne,warmińsko-mazurskie

2 182 880 zł15 592 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro gut nieruchomości posiada w sprzedaży nieruchomość inwestycyjną zlokalizowana w doskonałym miejscu tuż obok jeziora Skanda w miejscowości Szczęsne. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,warmińsko-mazurskie

3 600 000 zł235,60 m² 15 280,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 597 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalną posiadłość położoną w miejscowości Szczęsne, tuż pod Olsztynem. To nieruchomość stworzona dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165,40 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166,20 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165,40 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166,20 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

850 000 zł1 500 m² 566,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na inwestycję objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę bliźniaczą. Przy nieruchomości w drodze gminnej są wszystkie media miejskie: - prąd - woda miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Szczęsne

Szczęsne,warmińsko-mazurskie

210 480 zł1 745 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży 3 działki z wydanymi warunkami do zabudowy. Blisko Olsztyna wyjazd na Ostrzeszewo, kilka minut jazdy od Ratusza. 1 działka nr 172/8; 1754m2 za cenę 210.480 PLN 2 działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 690 000 zł270 m² 6 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferuję do kupienia przestronny dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji. Wyjątkowa nieruchomość położona zaledwie kilkaset metrów od szkoły oraz w bliskiej odległości od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 710 m² 291,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 1710m2 w pięknej zielonej okolicy w miejscowości Szczęsne. Wymiary działki: 31m x 57m Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

550 000 zł2 111 m² 260,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 2110m2 w pięknej zielonej okolicy w miejscowości Szczęsne. Wymiary działki: 31m x 74m Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

930 000 zł130 m² 7 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

499 000 zł7 977 m² 62,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poczuj się jak na Mazurach 2,5 km od Grodziska Maz. Działka ze stawem o pow. 7000 m2 i 980 m2 działka z możliwością zabudowy. Wymiary19m x 70 m x11m x 65m. Staw zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

930 000 zł130 m² 7 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

622 000 zł1 604 m² 387,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1064 m2 w Szczęsnym koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij