dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczęsne

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczęsne,mazowieckie

940 000 zł130 m² 7 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom w zabudowie dwulokalowej w miejscowości Szczęsne pod Grodziskiem Maz. Budynek wykonany z dbałością o komfort przyszłych mieszkańców: - ocieplenie ścian 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łagodna

Szczęsne,mazowieckie

1 439 000 zł146 m² 9 856,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż komfortowy, skrajny segment znajdujący się na osiedlu "nad Stawami" w spokojnej i zielonej miejscowości Szczęsne koło Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość: skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

499 000 zł1 550 m² 321,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Szczęsne. Ok. 1550 m2, częściowo ogrodzona, działce znajduje się nieduży dom oraz mała komórka do rozbiórki. Media na działce - woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 569 000 zł161 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta sprzedaży segment W miejscowości szczęsne Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment o powierzchni 161 m, położony na działce o powierzchni 300 m, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

930 000 zł130 m² 7 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo ładna bryła budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

499 000 zł1 550 m² 321,94 zł/m²

 

 

 

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166 m² 7 831 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szczęsne,mazowieckie

599 000 zł1 600 m² 374,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana 1600 m2 w miejscowości Szczęsne koło Grodziska Mazowieckiego. Korzystny kształt i wymiary ok. 47x34 m. Działka zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

945 000 zł130 m² 7 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

765 000 zł2 000 m² 382,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna, bezpieczna okolica w Szczęsnym. Dookoła dużo zieleni, nowa zabudowa, domy jednorodzinne. Świetna pod kątem skomunikowania. Na wyciągnięcie ręki Grodzisk Mazowiecki, łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

499 000 zł1 550 m² 321,94 zł/m²

 

 

 

Szczęsne,mazowieckie

680 000 zł1 500 m² 453,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w zielonym i spokojnym otoczeniu, z doskonałym dostępem do infrastruktury. Atuty nieruchomości: - cicha, zielona okolica idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

599 000 zł1 600 m² 374,38 zł/m²

 

 

 

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

945 000 zł130 m² 7 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Szczęsne,mazowieckie

680 000 zł1 500 m² 453,33 zł/m²

 

 

 

Szczęsne,mazowieckie

1 999 900 zł165 m² 12 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 000 000 zł165 m² 12 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowy wolnostojący funkcjonalny dom o wysokim standardzie. Dom powierzchnia 165m2 , działka 1012m2 położony na obrzeżach Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

65,38 zł/m²130 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjna powierzchnia ok 130m2 do wynajmu w domu wolnostojącym w pełni wyposażona. Idealna propozycja na biuro -księgowość Lokal dostępny od grudnia 2025r W skład opłat wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

499 000 zł1 550 m² 321,94 zł/m²