Działka budowlana Szczęsne
Szczęsne, mazowieckie
- 609 000 zł
- 1 500 m²
- 406 zł/m²
Karina Kucharska
Skontaktuj się
Działka budowlana Szczęsne
Szczęsne, mazowieckie
zaktualizowane:
9 maja 2026
Działka budowlana Szczęsne
Zaktualizowane: 9 maja 2026
609 000 zł 1 500 m² 406 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 609 000 zł (406 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 500 m²
- kształt: prostokąt; długość: 47m; szerokość: 32m; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: Retalia Sp. z o.o., zaktualizowane: 09.05.2026
- numer ogłoszenia: 6562/6166/OGS
Lokalizacja
- Adres: Szczęsne, Grodzisk Mazowiecki, grodziski, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las
- cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, basen, szpital, park
Opis nieruchomości
Oferuję do kupienia działkę budowlaną w miejscowości Szczęsne o powierzchni 1500m2.
Media - woda i prąd w drodze.
Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala:
- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
- zachowanie min 60% powierzchni biologicznie czynnej
- max wysokości zabudowy - 10m
Działka zlokalizowana pośród zabudowy jednorodzinnej.
Niedaleko przystanku autobusowego. (...)
533 326...
533 326 717