dowolna

Nowe domy Szczęsne

16 ogłoszeń

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

873 000 zł162 m² 5 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w pięknym rejonie. Przedstawiamy do sprzedany Nową inwestycję - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 162 m2, usytuowany w bardzo atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

873 000 zł162 m² 5 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

874 990 zł162 m² 5 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przedstawiamy do sprzedany nową inwestycję - 1/2 Bliźniaka w bardzo atrakcyjnym rejonie Grodziska Maz, w Stanie deweloperskim o powierzchni ok 162 m2 posadowiony na dużej przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

870 000 zł162 m² 5 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiam do sprzedany Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 162 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska Maz., posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

874 800 zł162 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowa inwestycja, bliżniak w bardzo ładnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka usytuowany w atrakcyjnym rejonie na peryferiach Grodziska Maz. Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

874 990 zł160 m² 5 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przedstawiam do sprzedany nową inwestycję dwóch lokali mieszkalnych w atrakcyjnym rejonie Grodziska Maz. Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. ok 160 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 200 000 zł145 m² 8 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładną nieruchomość - lokal skrajny- o pow.ok.145 m 2 ,usytuowany na działce o pow. ok. 540 m2, zlokalizowany w bardzo ładnej okolicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

620 000 zł126 m² 4 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne osiedle z segmentami w stanie deweloperskim! Bardzo funkcjonalny i praktyczny rozkład pomieszczeń. W segmencie na parterze znajdują się przedsionek, garderoba/kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

874 990 zł160 m² 5 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

874 990 zł160 m² 5 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

899 000 zł140 m² 6 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Szczęsne koło Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 140m2 posadowiona została na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 200 000 zł145 m² 8 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

620 000 zł126 m² 4 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

899 000 zł140 m² 6 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczęsne,mazowieckie

620 000 zł126 m² 4 920,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

! uwaga! uwaga! uwaga! Został już ostatni segment wewnętrzny! oferta bezpośrednio od dewelopera! nie płacisz prowizji! wystawiamy fv Z tego tytułu nie płacisz podatku pcc 2%! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 200 000 zł145 m² 8 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 200 000 zł145 m² 8 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 200 000 zł145 m² 8 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²