Serce 0 Ulubione

Działki komercyjne Szczęsne - Lista ogłoszeń

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

1 299 000 zł11 100 m² 117,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr 107 1,11 ha (4zp) Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1,11 ha (11 100 m ), położoną na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 652 040 zł9 178 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki o charakterze inwestycyjnym, położone w miejscowości Szczęsne, bezpośrednio przy obwodnicy Olsztyna. Doskonała lokalizacja tylko 10 minut jazdy samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Szczęsne

Szczęsne,warmińsko-mazurskie

671 000 zł3 050 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna, położona bezpośrednio przy obwodnicy Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Szczęsne,mazowieckie

370 000 zł1 500 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Szczęsne gm. Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 1500m2. W sąsiedztwie nowe zabudowania prężnie rozwijająca się dzielnica Grodziska Mazowieckiego. Działka ogrodzona ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Szczęsne

Szczęsne,warmińsko-mazurskie

155 000 zł3 697 m² 41,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o numerze 255/5, oznaczona w księdze wieczystej symbolem Ł-łąki trwałe. Położona w miejscowości Szczęsne, obręb 27 (5km. od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

4 500 000 zł32 113 m² 140,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka inwestycyjna we wsi Szczęsne k/grodziska Mazowieckiego. Dwie działki 86 i 32/9 - teren ogrodzony, częściowo podzielony już na działki budowlane. Dojazd ul. Paryską - ulica.