dowolna

Domy na sprzedaż Szczęsne - Oferty sprzedaży domów

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

470 000 zł300 m² 1 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Dom z przeznaczeniem na dwie rodziny. Parter 100 m2 i piętro 50 m2. Podpiwniczenie pod całym domem. W łazience jest niezależne ogrzewanie podłogowe. Budynek po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

650 000 zł152 m² 4 287,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy, ciekawie zaprojektowany dom jednorodzinny. Na parterze 38m2 salon z dużymi oknami, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka. Na poddaszu 3 sypialnie (21m2, 12m2, 11m2), łazienka, balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

270 000 zł138 m² 1 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny - jednorodzinny w stanie surowym otwartym, w zabudowie szeregowej, położony w południowej części Grodziska Mazowieckiego. Wokół nowe osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

590 000 zł123 m² 4 796,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Dom położony we wsi Szczęsne odległej od Godziska Mazowieckiego o ok. 5 km. Dom usytuowany na działce o powierzchni 1280 m2. Stan deweloperski. Dojazd do posesji drogą asfaltową. Działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,warmińsko-mazurskie

350 000 zł155 m² 2 262,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 594 m²

0% od kupującego! wynagrodzenie biura W całości pokrywa sprzedający! Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 154,70 m2 posadowiony na działce w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

730 056 zł152 m² 4 803 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w Szczęsnym, gm. Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziskii, woj. mazowieckie. Na parterze znajduje się duży salon z kominkiem, kuchnia, łazienka. Na piętrze są trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Drozda

Szczęsne,mazowieckie

1 050 000 zł450 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom: 450/313 m2 Działka: 1500 m2 Parter: hol, garderoba, gabinet, wc, kuchnia, spiżarnia, pom. gospodarcze, duży salon z całkowitym przeszkleniem ściany z widokiem na las, zadaszony taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

260 000 zł138 m² 1 884,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Sprzedam segment w stanie surowym otwartym w miejscowości Szczęsne w odległości 3 km od centrum Grodziska Mazowieckiego. Segment usytuowany na nowo powstającym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

808 000 zł130 m² 6 205,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowe domy Grodzisk Maz. okolice. Nowy przestronny i wykończony dom wolno stojący położony w Szczęsnym pod Grodziskiem Mazowieckim. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 950 000 zł120 m² 16 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 200 m²

Domy Szczęsne. Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni 160 m położony w miejscowości Szczęsne w bliskiej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

920 000 zł130 m² 7 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Domy szczęsne. Nowy, ładnie zaprojektowany dom na pograniczu Grodziska Mazowieckiego. Dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 230m a użytkowej 130m. Posadowiony na działce.